To spory krok w rozwoju bloga. Piszę dla Was już od jakiegoś czasu, dzielę się pomysłami, ćwiczeniami, grami. Sprawia mi to ogromną frajdę niczym strzelenie bramki głową przez 8-latka. Nigdy nie przypuszczałbym, że aż tak wkręcę się w udzielanie się na łamach tego bloga.

Jak wiecie, wszystko co pojawia się na Piłkarskim Kołczu jest w pełni darmowe. I fajnie! Zawsze będzie. Ale postanowiłem też wreszcie przygotować opcję „ekstra” dla kołczów, którzy chcą wycisnąć z tego miejsca zdecydowanie więcej.

Patronite

Od dzisiejszego dnia możecie wspierać rozwój Piłkarskiego Kołcza i zostać jego patronami! To taka Champions League szkoleniowców odwiedzających to miejsce. Za symboliczną, miesięczną opłatą otrzymujecie dostęp do przeróżnych środków treningowych, udostępnionych i przygotowanych specjalnie dla Was.

Jak to wygląda w praktyce?

Przygotowałem dla Was 4 pakiety: standard (5 PLN / miesiąc), brązowy (10 PLN miesiąc), srebrny (20 PLN / miesiąc) i złoty (40 PLN / miesiąc). Gdy zostajecie patronami, macie dostęp do jednego ze specjalnych folderów z materiałami.

  • Patron Standardowy – gotowa tabela do konskektów + e-book „5 gier na utrzymanie się przy piłce.
  • Patron Brązowy – 10 zabaw dla najmłodszych.
  • Patron Srebrny – 50 gier przetestowanych przeze mnie, które na pewno wykorzystasz w swojej pracy.
  • Patron Złoty – petarda: dostęp do pełnego mojego folderu z 200+ środkami treningowymi + co miesiąc gotowe konspekty treningowe.

Dlaczego warto?

Opłata jest symboliczna, a dostajecie mnóstwo gotowych środków treningowych, ale także inspiracji. Możecie je modyfikować i wrzucać do swoich konspektów.

Na tym bonusy się nie kończą! Foldery będą na bieżąco aktualizowane! Po to, by dostarczać Wam nieustannie nowych pomysłów na treningi. Warto być patronem nie tylko trzy miesiące, ale przez cały czas!

Chcesz spróbować? Zapraszam tutaj.