Kołczing Kids

Kołczing Kids to platforma szkoleniowa dla wszystkich trenerów piłkarskich, pracujących na co dzień z dziećmi i młodzieżą, poszukujących dobrych rozwiązań, które sprawdzą się na boisku.

cyferka001

Dostęp do platformy

Dostęp do materiałów na platformie jest ograniczony czasowo. Styczniowe szkolenia i konspekty możesz wykupić tylko do 25.01.2024.

cyferka002

Pobieranie materiałów

Materiały na platformie dostępne są do końca kolejnego miesiąca. Styczniowe szkolenia i konspekty wygasną wraz z końcem lutego. Ale możesz pobrać je na swój dysk.

Styczeń - co na platformie

30 minutowe szkolenie w formie wideo: Budowanie jednostki treningowej w akademii na podstawie programu szkolenia Królewskich Złoczew.

30 minutowe szkolenie w formie wideo: Planowanie treningu przy zróżnicowanym poziomie umiejętności zawodników.

Trzy gotowe konspekty treningowe dla kategorii orlika (lub żaka), które przeprowadziłem na swojej grupie Królewskich Złoczew z rocznika 2014.

Łukasz Łakomiak

Od ponad 10 lat prowadzę treningi piłkarskie w mniejszych ośrodkach. Od 2020 roku buduje własną akademię piłkarską, w której szkolimy ponad 100 zawodników na podstawie autorskiego programu szkolenia.

Kołczing Kids powstała właśnie po to, by dzielić się pomysłami i  rozwiązaniami, które my już wcieliliśmy w życie.

Mierzę się z problemami takimi, jak większość trenerów: szkolna wycieczka, braki kadrowe, małe hale, brak selekcji, zróżnicowane umiejętności piłkarzy. Na platformie pokażę Ci, jak radzić sobie z codziennymi przeszkodami i sprawić, by praca trenera była jeszcze lepiej zorganizowana, dawała więcej radości Tobie i Twoim piłkarzom. To może się udać nawet w małym klubie.