Zapisz się na newsletter

Tajne zagrania to cotygodniowa dawka wiedzy na temat treningu młodych piłkarzy na Twój adres mailowy. Bez spamu. Newsletter otrzymasz przeważnie raz w tygodniu. To taka dodatkowa jednostka treningowa dla Ciebie.

To również bonusowe materiały, których nie publikuję na blogu. Są one dostępne wyłącznie dla osób zapisanych na Tajne zagrania. Warto sprawdzać każdą wiadomość, czy nie pojawia się w niej coś dodatkowego.

Otrzymujesz również kody rabatowe do mojego sklepu. Znajdziesz tam mnóstwo inspiracji na trening dla praktycznie każdego piłkarza. Będąc na liście możesz liczyć więc na dodatkowe zniżki.

Podaj maila i zapisz się

Ważne pytania

Czy będę spamował? Nie. To tak, jakby żak pytał się Ciebie co trzy minuty: kiedy gramy? Spokojnie. Tajne zagrania pojawiają się regularnie – raz w tygodniu.

Jak nie przegapić newslettera? Jeśli nie dostajesz wiadomości, sprawdź koniecznie spam lub katalog z ofertami. Być może tam trafiają moje maile.

Czy mogę się wypisać? Pewnie. Jeśli nie chcesz otrzymywać wiadomości z tajnymi zagraniami możesz anulować subskrypcję w każdym momencie.

Kiedy spodziewać się wiadomości? Zwykle staram się wysyłać ją w środę. Może zdarzyć się jednak tak, że po prostu nie dam rady. Dlatego może być to również czwartek lub inny dzień.