Mam na imię Łukasz

W 2019 roku stworzyłem Piłkarskiego Kołcza. Pomagam trenerom, rodzicom i młodym piłkarzom.

W 2020 roku założyłem Królewskich Złoczew – akademię piłkarską w moim rodzinnym mieście. Po trzech latach w klubie z zaledwie trzytysięcznego miasta szkoli się ponad 100 zawodników na podstawie przygotowanego przeze mnie programu.

Uważam, że nie musisz pracować w dużym klubie, by dobrze szkolić młodzież i czerpać z tego radość. Jednak musisz dobrze zorganizować i przygotować klub, by wszystko działało jak powinno.

Czym się zajmuję

Zarządzanie

Dbam o Królewskich Złoczew pod kątem organizacyjnym, promocyjnym i sportowym. Buduję wizerunek akademii, zatrudniam kadrę i staram się, by wszystko było na swoim miejscu. Przygotowałem program szkolenia, według którego trenuje cały klub.

Trenowanie

W Królewskich Złoczew prowadzę również swoje zajęcia sportowe i staram się regularnie podnosić umiejętności piłkarskie zawodników, których mam osobiście pod swoją opieką. Uwielbiam spędzać czas na boisku. Stale uczę się jako trener i poznaję nowe trendy.

Tworzenie

Od 2019 roku udzielam się również na łamach tego bloga i staram się przekazywać wiedzę innym trenerom, zawodnikom i rodzicom. Pomagam w trenowaniu młodych piłkarzy, podrzucam pomysły i porady. Pokazuję też, jak wygląda codzienność trenera.