profilowe żółte kolo

niespodzianki

co środę dla ciebie

Stali czytelnicy dostają niespodzianki

Niespodzianka to wiadomość na Twoją skrzynkę mailową. Jeśli na blogu pojawi się nowa treść: ćwiczenie, porada, gra – napiszę do Ciebie, abyś nie przegapił niczego nowego. To dobra forma komunikacji dla tych, którzy chcą być na bieżąco z nowościami.

Poza treściami, które pojawiają się na blogu, otrzymujesz również ode mnie bonusowe środki treningowe i konspekty, które przeprowadzamy w naszej akademii piłkarskiej. Dodatkowe materiały pojawiają się w specjalnej sekcji dla osób zapisanych na niespodzianki. 

Jako niespodziankowicz możesz liczyć na specjalne rabaty w moim sklepie. To dobra okazja do tego, by uzyskać dostęp do materiałów premium na specjalnych warunkach. Fajnie, prawda?

Jak zapisać się na niespodzianki?

  1. Wpisz swoje imię.
  2. Wpisz swój adres e-mail.
  3. Kliknij „zapisuję się”.
  4. Sprawdź pocztę (spam lub inne foldery) i na dzień dobry pobierz pierwszą niespodziankę.
  5. Ciesz się z dodatkowych, ciekawych materiałów.
  6. A jeśli masz ochotę, to pisz do mnie na lukasz@pilkarskikolczu.pl

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Co, jeśli już zapisałem się na niespodzianki?

To świetnie. Będziesz otrzymywać niespodzianki na swoją skrzynkę. Sekcja bonusowych niespodzianek jest tutaj.

Co zrobić, gdy nie dostaję niespodzianek?

Sprawdź spam lub inne foldery w swojej skrzynce pocztowej. Dodaj także adres lukasz@pilkarskikolczu.pl do filtrów.

A gdyby coś szło nie tak

Nie bój się do mnie napisać. Nie tylko w sprawie niespodzianek, ale także treningu czy innych rzeczy. Możemy po prostu pogadać, a jeśli będziemy mogli przybić piątkę na jakimś wspólnym spotkaniu, też będzie spoko. Mój mail: lukasz@pilkarskikolczu.pl

Inny sposób na otrzymywanie niespodzianek

W prawym dolnym rogu bloga jest żółty dzwoneczek. Kliknij w niego i włącz niespodzianki za pomocą powiadomień push. Metoda ta działa w przeglądarkach Chrome, Firefox, Edge, Opera, Safari.

Wyślę Ci pierwszą wiadomość z powitalną niespodzianką. Następnie otrzymywać będziesz ode mnie powiadomienie w każdą środę z nowym materiałem i specjalnym hasłem dostępu.

Co zrobić, gdy nie dostaję niespodzianek push?

Prawdopodobnie zresetowałeś ustawienia przeglądarki poprzez usunięcie historii i plików cookies, a co za tym idzie – cofnąłeś zgodę na wysyłanie przez moją stronę powiadomień. Po prostu włącz je jeszcze raz klikając w żółty dzwoneczek.