cropped-New-Project-1-1-kolo.png

Tajne zagrania

Zapisz się na tajne zagrania

Tajne zagrania to cotygodniowa dawka wiedzy na Twój adres mailowy. Prosta sprawa – Ty zapisujesz się na listę, a ja wysyłam Ci co środę wartościowe treści dotyczące treningu młodych piłkarzy. Bez spamu. Newsletter wysyłam raz w tygodniu. To taka dodatkowa jednostka treningowa dla Ciebie.

Tajne zagrania to również bonusowe materiały, których nie publikuję na blogu. Są one dostępne jedynie w wiadomościach mailowych. Warto więc otwierać każdy newsletter i sprawdzać, czy nie pojawił się jakiś mały prezent w postaci środka treningowego lub tekstu. To kolejny powód, by się zapisać.

Jest jeszcze jeden plus dołączenia do tajnych zagrań. Otrzymujesz ode mnie kody rabatowe do mojego sklepu. Znajdziesz w nim mnóstwo inspiracji na trening dla dosłownie każdego piłkarza. Będąc na liście możesz liczyć więc na dodatkowe rabaty. Fajnie, prawda?

Podaj maila i zapisz się

Ważne pytania

Czy będę spamował? Nie. To tak, jakby żak pytał się Ciebie co trzy minuty: kiedy gramy? Spokojnie. Tajne zagrania pojawiają się regularnie – raz w tygodniu.

Jak nie przegapić newslettera? Jeśli nie dostajesz wiadomości, sprawdź koniecznie spam lub katalog z ofertami. Być może tam trafiają moje maile.

Czy mogę się wypisać? Pewnie. Jeśli nie chcesz otrzymywać wiadomości z tajnymi zagraniami możesz anulować subskrypcję w każdym momencie.

Kiedy spodziewać się wiadomości? Zwykle staram się wysyłać ją w środę. Może zdarzyć się jednak tak, że po prostu nie dam rady. Dlatego może być to również czwartek lub inny dzień.