cropped-New-Project-1-1-kolo.png

Tajne zagrania

specjalnie dla ciebie

Zapisz się na tajne zagrania

Tajne zagrania to powiadomienia push, czyli krótki komunikat na Twój smartfon lub komputer. Jeśli na blogu pojawi się nowy materiał, wyślę Ci wiadomość. Dzięki temu nie przegapisz niczego fajnego, co pojawia się na moim blogu. Zawsze jesteś na bieżąco.

Tajne zagrania to również bonusowe materiały, których nie publikuję na blogu. Są one dostępne jedynie po kliknięciu w powiadomienie, które odsyła Cię do dodatkowego artykułu lub np. środka treningowego. Musisz w nie kliknąć, aby nie stracić możliwości jego zobaczenia.

No dobra, nawet jak nie klikniesz w nie od razu, to wystarczy, że wejdziesz na tajną platformę, gdzie znajdują się dodatkowe materiały. Tylko wpisz do niej specjalne hasło. A, prawie zapomniałem – czasem w powiadomieniu przychodzą kody rabatowe do mojego sklepu.

Zdecydowałeś się dołączyć? Nie musisz podawać maila i potwierdzać linku. Kliknij w dzwoneczek w prawym, dolnym rogu i zgódź się na otrzymywanie powiadomień. I to tyle. Jeśli nie widzisz dzwoneczka, otwórz tę stronę przez zwykłą przeglądarkę (nie przez facebook lub inne takie cuda). I jesteś z nami!

Jak się zapisać i jak to działa?

W prawym, dolnym rogu strony jest żółty dzwoneczek. Kliknij go i zgódź się na włączenie tajnych zagrań. Dzwoneczek pokazuje się we wszystkich przeglądarkach. A więc jeśli wszedłeś tutaj za pomocą facebooka w smartfonie, wejdź tu przez przeglądarkę.

Pamiętaj – zawsze warto kliknąć w tajne zagranie od razu. Po takim działaniu otworzy Ci się strona z nową treścią. Czasem wrzucam coś tylko dla tych osób, które włączyły powiadomienia. A więc jeśli w nie nie klikniesz, możesz przegapić coś naprawdę fajnego.

Jeśli już zgodziłeś się na powiadomienia, moje tajne zagrania będą trafiać do Ciebie od razu po tym, jak napiszę coś fajnego na blogu. Czasem wysyłam też informacje dotyczące promocji ze sklepu. Po zapisaniu się powinieneś otrzymać wiadomość powitalną. 

Od czasu do czasu, gdy zaglądasz na mój blog, najedź na dzwoneczek i sprawdź, czy tajne zagrania nadal są włączone. Jeśli wyczyścisz dane przeglądarki, usuniesz historię i pliki cookies, resetujesz również ustawienia mojej strony. Musisz zapisać się raz jeszcze.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Czy będę spamował?

Daj spokój. Zwykle wysyłam od jednego do trzech powiadomień w tygodniu. Albo przypominam o nowym artykule, e-booku albo odświeżam coś fajnego.

Czy mogę się wypisać?

Jasne. To bardzo proste. Czyścisz historię przeglądania i resetujesz ustawienia strony pilkarskikolczu.pl. To dużo prostsza zabawa, niż wypisywanie się z newslettera.

A jeśli masz wątpliwości

Nie bój się do mnie napisać. Nie tylko w sprawie tajnych zagrań, ale także treningu czy innych rzeczy. Możemy po prostu pogadać, a jeśli będziemy mogli przybić piątkę na jakimś wspólnym spotkaniu, też będzie spoko. Mój mail: lukasz@pilkarskikolczu.pl