profilowe żółte kolo

niespodzianki

co środę dla ciebie

Stali czytelnicy dostają niespodzianki

W każdą środę wysyłam do Ciebie wiadomość z niespodzianką, czyli specjalnym środkiem treningowym, dostępnym jedynie dla zapisanych na niespodzianki trenerów.

Na koniec miesiąca wysyłam Ci przykładowy konspekt treningowy, który przerobiłem w swojej akademii Królewscy Złoczew. Materiał również dostępny jest wyłącznie dla niespodziankowiczów.

Jeśli na blogu pojawił się nowy materiał, przypomnę Ci o nim. Dzięki temu poza niespodzianką nie zapomnisz również o standardowym, opublikowanym materiale.

Jako stały czytelnik możesz liczyć na specjalne kody rabatowe do sklepu piłkarskich kołczów. Kod rabatowy dostajesz od razu na starcie – 20% na dowolny zakup. Fajnie, prawda?

Jak zapisać się na niespodzianki?

  1. Wpisz swoje imię.
  2. Wpisz swój adres e-mail.
  3. Kliknij „zapisuję się”.
  4. Sprawdź pocztę (spam lub inne foldery) i na dzień dobry pobierz pierwszą niespodziankę.
  5. Ciesz się z dodatkowych, ciekawych materiałów.
  6. A jeśli masz ochotę, to pisz do mnie na lukasz@pilkarskikolczu.pl

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Co, jeśli już zapisałem się na niespodzianki?

To świetnie. Będziesz otrzymywać niespodzianki na swoją skrzynkę. Wszystkie niespodzianki są tutaj.

Co zrobić, gdy nie dostaję niespodzianek?

Sprawdź spam lub inne foldery w swojej skrzynce pocztowej. Dodaj także adres lukasz@pilkarskikolczu.pl do filtrów.

A gdyby coś szło nie tak

Nie bój się do mnie napisać. Nie tylko w sprawie niespodzianek, ale także treningu czy innych rzeczy. Możemy po prostu pogadać, a jeśli będziemy mogli przybić piątkę na jakimś wspólnym spotkaniu, też będzie spoko. Mój mail: lukasz@pilkarskikolczu.pl

Inny sposób na otrzymywanie niespodzianek

W prawym dolnym rogu bloga jest żółty dzwoneczek. Kliknij w niego i włącz niespodzianki za pomocą powiadomień push. Metoda ta działa w przeglądarkach Chrome, Firefox, Edge, Opera, Safari.

Wyślę Ci pierwszą wiadomość z powitalną niespodzianką. Następnie otrzymywać będziesz ode mnie powiadomienie w każdą środę z nowym materiałem i specjalnym hasłem dostępu.

Co zrobić, gdy nie dostaję niespodzianek push?

Prawdopodobnie zresetowałeś ustawienia przeglądarki poprzez usunięcie historii i plików cookies, a co za tym idzie – cofnąłeś zgodę na wysyłanie przez moją stronę powiadomień. Po prostu włącz je jeszcze raz klikając w żółty dzwoneczek.