Niebawem minie rok od momentu założenia Piłkarskiego Kołcza. Gdybym na początku pomyślał, że do grudnia 2019 napiszę ponad sto wpisów, a bloga odwiedzi kilkanaście tysięcy trenerów, powiedziałbym sobie: „zjedz snickersa, Łukaszku”.

Dziś mogę zakomunikować sobie z uśmiechem na twarzy: „było warto”. Każdy jeden lajk i komentarz motywował mnie do jeszcze cięższej pracy. Każde miłe słowo dodawało mi otuchy i motywacji do dalszego doskonalenia tego miejsca i dzielenia się kolejnymi pomysłami.

Wraz z rozwojem bloga ewoluowała opcja premium, która zadebiutowała w okolicach września. Na sam start zafundowałem wszystkim wspierającym 200 środków treningowych przygotowanych i sprawdzonych przeze mnie samego. Teraz z dumą mogę poinformować, iż dla patronów w najwyższym pakiecie znajduje się już 300 kapitalnych ćwiczeń, gier, fragmentów gry, zabaw i wiele innych. Natomiast w srebrnej opcji z 50 gier zrobiło się ponad 60. Podobnie wygląda sytuacja w brązowym folderze z zabawami – trochę ich przybyło.

W folderach dla patronów znajduje się także duża liczba przykładowych konspektów, a także e-book „15 gier na utrzymanie się przy piłce”. Solidna dawka wiedzy, prawda?

Opcja premium to coś dla trenerów, którzy mają ochotę wesprzeć mnie jako autora i otrzymywać ode mnie jeszcze więcej materiałów. Dla mnie to parę groszy do ciągłego rozwijania bloga, realizowania kolejnych pomysłów i olbrzymi kop motywacyjny. Nie oszukujmy się na wszystko potrzeba i czasu, i pieniędzy. Aby rozwijać Piłkarskiego Kołcza również konieczne jest i jedno, i drugie.

Jeśli masz chęć wsparcia fajnej inicjatywy i jesteś zainteresowany moimi materiałami – odsyłam do tej zakładki. Na pewno nie pożałujesz. Tylko zyskasz.

Wszystkim wspierającym bardzo serdecznie dziękuję. Dzięki wam blog może nieustannie iść do przodu.

Aktualizacja – 15.01.2020
Premium Plan dostępny jest w oficjalnym sklepie Piłkarskiego Kołcza. Możesz zakupić go tutaj.