No dobrze, mógłbym wrzucić tutaj swoje zdjęcie z napiętym bickiem, uśmiechem i włosami na boczek, ale umówmy się – ja nie zareklamuje podsumowania roku w tak atrakcyjny sposób jak pani ze zdjęcia. Są w życiu pewne płotki, których nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Wszystkie czytelniczki przepraszam (wiem, że takie też są). Za rok wrzucę tutaj gościa z gołą klatą. Będziemy kwita.

Nie licząc tego zestawienia w 2019 roku napisałem 103 wpisy. Nieźle, prawda? Podzieliłem się z wami solidną dawką wiedzy i swoim spojrzeniem na trenowanie i piłkę ogólnie. Nie spodziewałem się, iż rok startowy będzie aż tak mocnym uderzeniem. Cóż, sam siebie miło zaskoczyłem. To dobra okazja, by kupić szampana.

Zestawienie robię po to, by spiąć całość klamrą i przedstawić wam małe streszczenie wszystkiego, co działo się w obecnym roku. Będą to wpisy, które były przez was najczęściej czytane, a co za tym idzie wygenerowały największy ruch na stronie. Jeśli więc przeczytacie TOP 10 i stwierdzicie „o, kurza blaszka, tego nie widziałem”, koniecznie nadrabiajcie. Przy takiej liczbie treści mogło wam coś umknąć i jest to zrozumiałe (nic wam umykać nie będzie, jeśli zapiszecie się na listę piłkarskich kołczów tutaj).

Zanim przejdziemy do konkretnego zestawienia – najczęściej odwiedzaliście stronę główną bloga. Następne dwie najpopularniejsze podstrony to kategorie „ćwiczenia”, a później „gry”. To takie top 3. Mnóstwo odwiedzin zanotowała także strona „premium„, gdzie możecie wspierać mnie jako autora. Bardzo się cieszę. A teraz – zestawienie główne.

Przed wami najpopularniejsze wpisy na Piłkarskim Kołczu w 2019 roku.