PK - nowy herb fira

Bonusy

+ powiadomienia o nowościach

Jak otrzymać bonusy?

Krok 1.

W prawym dolnym rogu bloga znajduje się żółty dzwoneczek. Kliknij w niego i zgódź się na otrzymywanie powiadomień.

Powiadomienia to fajna sprawa, dzięki nim otrzymasz dostęp do aktualnych bonusów. Komputer lub smartfon powiadomi Cię również o nowym poście na blogu. Przeglądarki: Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge.

Krok 2.

Zaraz po tym otrzymasz pierwsze powiadomienie. Koniecznie musisz w nie kliknąć. Zostaniesz przekierowany na stronę, z której możesz pobrać bonusy.

Ważne! Jeśli nie klikniesz pierwszego powiadomienia, które daje dostęp do bonusów, utracisz możliwość ich pobrania. Ale nie martw się, kliknięcie to sekunda, a pobranie ich to góra 10 sekund. Taka szybka kontra. Do dzieła!

Powiadomienia nie przychodzą?

Jeśli w pewnym momencie powiadomienia z bloga przestały Ci przychodzić na komputerze lub smartfonie, oznacza to, iż wyczyściłeś ustawienia lub historię przeglądania, a zatem pozwolenie na ich wysyłanie. Jeśli znów chcesz je otrzymywać, musisz włączyć je ponownie, czyli przejść do kroku pierwszego.

Podobnie wygląda sytuacja w momencie, gdy nie udało Ci się pobrać materiałów, bo przypadkowo wykasowałeś pierwsze powiadomienie z dostępem. Wyczyść pliki cookies ze strony pilkarskikolczu.pl (lub całą historię przeglądania) i zapisz się na nowo. Pierwsza informacja przyjdzie raz jeszcze.

Powiadomienia push to kapitalna sprawa i super forma komunikacji. Facebook ogranicza zasięgi, a na maila nie zaglądasz za każdym razem i moja wiadomość do Ciebie może po prostu zaginąć. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteś pewien, że nie przegapisz niczego fajnego od Piłkarskiego Kołcza. Poza tym w powiadomienie np. z nową grą wcale nie musisz klikać od razu. Możesz je usunąć lub zostawić i sprawdzić blog w czasie wolnym. Nawet jeśli je usuniesz, to wiesz, że na stronie pojawił się nowy wpis. Po prostu wklepujesz pilkarskikolczu.pl i jesteś w najfajniejszym miejscu dla trenerów.

Sprawdź sam.